Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Prijať všetky cookies Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

OPTICKÉ VEDENIE

Podkategórie

Aktívne filtre

Kábel - Optický_Zafukovací_MINI 2,8mm_HDPE plášť_4-vláknal 9/125mikrometrov - SOLARIX

Kód produktu: 003824
0,27 € 0,22 € -0,05 €
Dostupnosť: skladom
Zafukovací optický kábel MINI Solarix SXKO-MINI-4-OS-HDPE s triedou reakcie na oheň FCA je vďaka svojim rozmerom a vysoko viskóznímu HDPE plášti, ktorý umožňuje jednoduché kĺzanie kábla po vnútornom obvode trubičky, ideálny pre zafukovanie do 3,5 mm mikrotrubiček.Samotné vlákna sú uložené v centrálnej trubičke plnené gélom, vďaka čomu sú chránené pred vniknutím vody. Kábel obsahuje aramidovou priadzu pre zvýšenie mechanickej odolnosti. Optický kábel neobsahuje žiadne kovové prvky a je plne dielektrický. Samotné vlákno je typu G.657A1 so zvýšenou odolnosťou na ohyby a teda umožňuje jednoduchšiu inštaláciu v stiesnených priestoroch. Vlákna G.657A1 sú plne kompatibilné s bežne používanými vláknami G.652D ► Typ kábla: Zafukovací ► Typ vlákna: 9/125 mikrometrov ► Trieda reakcie na oheň, typ plášťa: FCA HDPE ► Typ sekundárnej ochrany: voľná ► Typ kábla podľa výplne: gélový ► Typ podľa počtu trubičiek: CLT ► Prevádzková teplota: -30 ° C do +60 ° C ► Inštalačný teplota: -10 ° C až 50 ° C ► Skladovacia teplota: -40 ° C do +70 °C ► Útlm pri 1310nm: 0.35 dB / km ► Útlm pri 1550nm: 0.25 dB / km ► Priemer kábla: 2.8 mm ► Hmotnosť kábla (kg / km): 7.5 kg / km ► Krátkodobá ťahová odolnosť: 75 N ► Krátkodobá tlaková odolnosť: 450 N / 100mm ► Minimálny polomer ohybu (krátkodobo): 10xD kábla ► Minimálny polomer ohybu (dlhodobo): 20xD kábla

Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 1,00 €