Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Prijať všetky cookies Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

JABLOTRON 100 - Klávesnica_Prístupový modul_ovládací segment JA-192E (102x15x33mm)

000774
8,15 €
S DPH 1-3 dni
Poskytuje užívateľom možnosť jednoducho a zrozumiteľne ovládať funkcie zabezpečovacieho systému. Umožňuje: ► Ovládanie sekcií (zapnutie / vypnutie ochrany / zapnutie čiastočnej ochrany) ► Ovládanie PG výstupov (PG ON – zapnúť a PG OFF – vypnúť) ► Tiesňové volanie (tieseň, upozornenie na zdravotný stav, atď.) ► Zobrazenie stavu systému Predaj a montáž len preškoleným technikom s platným certifikátom Jablotronu.
Množstvo
Pridať do zoznamu želaní
Skladom

  Zabezpečené pripojenie

Nákup na našom eshope je chránený SSL certifikátom.

  Rýchle doručenie

Tovar skladom, odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň.

  Jednoduchá výmena a vrátenie tovaru

Do 14 dní bez udania dôvodu

Technické parametre ► Napájanie: z prístupového modulu (9…14 V) ► Priemerná prúdová spotreba jedného ovládacieho segmentu: 10 mA ► Rozmery: 102 x 15 x 33 mm ► Klasifikácia: stupeň 2 podľa STN EN 50131-1, STN EN 50131-3 ► Prostredie podľa: STN EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné ► Rozsah pracovných teplôt: -10 až +40 °C ► Spĺňa: STN EN 50130-4, STN EN 55022
JABLOTRON
000774

Produkty v rovnakej kategórii: 16

JABLOTRON 100 - Modul izolátora zbernice JA-110T

Kód produktu: 001525
20,45 €
Dostupnosť: skladom

► Izolátor zbernice je určený na oddelenie a ochranu nechránených častí vedenia zbernice
► Je napájaný zo zbernice ústredne
► Možno ho inštalovať do montážnej krabice JA-190PL
► Nie je adresovateľný (neobsadzuje v systéme žiadnu pozíciu)
► Modul odpája výstup ak dôjde k zvýšeniu odberu prúdu nad 250mA z napájacích svoriek, alebo dôjde k poklesu napätia na vstupe do modulu pod hodnotu 9V (prevádzka na akumulátor pri výpadku napájania z elektrickej siete)
Predaj a montáž len preškoleným technikom s platným certifikátom Jablotronu.

Dostupnosť: Na objednávku
Siréna slúži na indikáciu poplachu vo vnútri objektu. Je možné ju využiť aj pre ďalšie akustické indikácie ako sú aktivácia PG výstupov, príchodové/odchodové oneskorenie alebo domový zvonček. ► Stlačením tlačidla na siréne možno stíšiť poplach alebo vyvolať tiesňový poplach. Pre prípad výpadku napájania je vybavená zálohovacím akumulátorom. ► Siréna ďalej disponuje sabotážnym senzorom pre detekciu vytiahnutia zo zásuvky. ► K dispozícii sú 4 rôzne melódie pre ozvučenie domového zvončeka.
Dostupnosť: skladom
► JA-115P - zbernicový stropný PIR detektor pohybu ► Výrobok je zbernicovým komponentom systému JABLOTRON 100+ ► Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov ► Oproti štandardným PIR detektorom pohybu z radu JABLOTRON 100+ je tento detektor určený pre inštaláciu na strop ► Garantované detekčné pokrytie je 360° s polomerom záberu až 5,5 m pre 3,5 m montážnej výšky ► Odolnosť voči falošným poplachom je nastaviteľná v dvoch úrovniach ► Detektor má impulznú reakciu a v systéme obsadzuje jednu pozíciu ► Pre automatizačné funkcie možno zvýšiť citlivosť detekcie pri vypnutej ochrane alarmu ► Ako certifikované príslušenstvo stropných detektorov bola vyvinutá montážna podložka (PLV-P-ST), ktorá zaistí lepšie usporiadanie kábla zbernice v prípadoch, že nie je možné ho schovať elegantne do podhľadu ► Predaj a montáž len preškoleným technikom s platným certifikátom Jablotronu
Dostupnosť: skladom
► Ja-155P je bezdrôtovým komponentom systému JABLOTRON 100+.► Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov. Oproti štandardným PIR detektorom pohybu z radu JABLOTRON 100+ je tento detektor určený pre inštaláciu na strop.► Predaj a montáž len preškoleným technikom s platným certifikátom Jablotronu
Dostupnosť: skladom

► Vonkajšia zbernicová siréna JA-111A-BASE je určená na akustickú signalizáciu poplachu ale aj na signalizáciu aktivácie / deaktivácie PG výstupov v zabezpečovacom systéme JABLOTRON 100► Komunikuje prostredníctvom zbernice, z ktorej je aj napájaná► Má implementovanú funkciu úspory energie pri výpadku napájania a zabudovanú vodováhu pre presné a jednoduché umiestnenie pri inštalácii► Je adresovateľná a v systéme obsadzuje jednu pozíciu► Predaj a montáž len preškoleným technikom s platným certifikátom Jablotronu.

Dostupnosť: skladom

Modul JA-111H TRB slúži na pripojenie ľubovoľného drôtového detektora (s kontaktnými alebo impulznými výstupmi) k systému JABLOTRON 100 a poskytuje pre neho napájanie. Tento vstavaný modul možno umiestniť priamo do detektora.► Jeden vstup modulu má pevnú reakciu Sabotáž, druhý vstup hlási poplachovú reakciu a tretí vstup slúži buď na hlásenie poruchy pripojeného zariadenia alebo na hlásenie špeciálnej reakcie “Masking” (pre detektory s funkciou Antimasking).► Modul je možné rovnako využiť pre pripojenie roletového detektora CT-01.► Modulom možno ovládať programovateľné výstupy PG.► Umožňuje nastavenie minimálnej doby aktivácie pre spustenie poplachu (0,1s - 300 s).► Modul má stavovú aj impulznú aktiváciu.► Modul je komponentom systému JABLOTRON 100, je adresovateľný a obsadzuje v systéme jednu pozíciu.► Predaj a montáž len preškoleným technikom s platným certifikátom Jablotronu.

Dostupnosť: skladom
Výrobok je zbernicovým komponentom systému JABLOTRON 100+. Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov. Oproti štandardným PIR detektorom pohybu z radu JABLOTRON 100+ je jeho detekčná charakteristika upravená a disponuje základnou imunitou proti zvieratám ► Detektor eliminuje pohyb drobných zvierat (do cca 25 kg a max. výšky 40 cm na vzdialenosť max. 7 m od detektora) po podlahe. Detektor eliminuje zvieratá pohybujúce sa iba po podlahe podľa detekčnej charakteristiky. Nie je vhodný na ochranu priestoru, kde sa môžu zvieratá voľne pohybovať vo výškach! ► Z výroby je detektor osadený zvieracou šošovkou JS-7910 so záberom 90°/12 m. ► Použitie šošovky JS-7910 je len pre štandardnú úroveň imunity. Predaj a montáž len preškoleným technikom s platným certifikátom Jablotronu.
Dostupnosť: skladom

Predaj a montáž len preškoleným technikom s platným certifikátom Jablotronu.
► JA-159J Bezdrôtové zvončekové tlačidlo
► Výrobok je bezdrôtovým komponentom systému JABLOTRON 100+
► Aktivácia tlačidla umožňuje využitie funkcií bezdrôtového zvončeka, vyvolanie tiesňového poplachu alebo ovládanie spotrebičov
► Výrobok zaberá v systéme jednu pozíciu
► Pre tlač menovky do zvončekového tlačidla možno využiť rovnaké tlačiarne aj princípy, ktoré sú používané pre tlač štítkov segmentov ku klávesniciam systému JABLOTRON 100
Technické údaje:
► Napájanie: 2x CR 2032 (3 V/0,2 Ah)
► Typická životnosť batérií: cca 5 rokov (vonku pri 3 aktiváciách denne)
► Pracovná frekvencia: 868,1 MHz
► Komunikačný dosah: cca 300 m (priama viditeľnosť)
► Rozmery: 70 x 30 x 20 mm (77 x 47 x 28 mm vrátane striešky)
► Stupeň krytia: IP65
► Prostredie podľa STN EN 50131-1, III. vnútorné všeobecné
► Rozsah pracovných teplôt: -10°C až +40°C
► Relatívna vlhkosť vzduchu: 25 až 95 %
► Ďalej spĺňa: STN EN 300220, STN EN 55022, STN EN 50130-4, STN EN 60950-1

Dostupnosť: skladom

► JA-114E je zbernicový prístupový modul s LCD displejom, klávesnicou, ovládacím segmentom a RFID čítačkou► Slúži na jednoduché, prehľadné a zrozumiteľné ovládanie zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100► Počet ovládacích segmentov JA-192E je variabilný a podľa potreby ich môže byť na module celkovo až 20► Komunikuje prostredníctvom zbernice, z ktorej je aj napájaný► Má zabudovanú funkciu úspory energie počas výpadku napájania► Je adresovateľný a v systéme obsadzuje jednu pozíciu► Ponuka menu na LCD displeji umožňuje prehľadné ovládanie a správu sekcii, zón, PG výstupov a zobrazenie informácií o udalostiach v systéme► Predaj a montáž len preškoleným technikom s platným certifikátom Jablotronu.

Dostupnosť: skladom
Výrobok je bezdrôtovým komponentom systému JABLOTRON 100+. Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov. Oproti štandardným PIR detektorom pohybu z radu JABLOTRON 100+ je jeho detekčná charakteristika upravená a disponuje základnou imunitou proti zvieratám ► Detektor eliminuje pohyb drobných zvierat (do cca 25 kg a max. výšky 40 cm na vzdialenosť max. 7 m od detektora) po podlahe ► Z výroby je detektor osadený zvieracou šošovkou JS-7910 so záberom 90°/12 m. Použitie šošovky JS-7910 je len pre štandardnú úroveň imunity. ► Predaj a montáž len preškoleným technikom s platným certifikátom Jablotronu.
Dostupnosť: skladom
Detektor JA-120PB slúži k priestorovej detekcii pohybu osôb v interiéri budov a k detekcii rozbitia sklenených plôch tvoriacich plášť budov ► Obsahuje dva nezávislé detektory ► K detekcii pohybu osôb využíva PIR senzor ► Rozbitie sklenených plôch deteguje detektor trieštenia skla GBS. Detekcia je založená na duálnej technológii (detekcia zmeny tlaku vzduchu sprevádzané charakteristickým zvukom rozbitia skla). Jeho citlivosť je nastaviteľná.Predaj a montáž len preškoleným technikom s platným certifikátom Jablotronu.
Dostupnosť: skladom
► Bezdrôtové multifunkčné relé je komponentom systému JABLOTRON 100. V prípade naučenia do ústredne relé kopíruje zvolené PG výstupy ► Relé môže byť inštalované aj ako autonómne zariadenie reagujúce na aktiváciu jednosmerných bezdrôtových detektorov série JA-15x. V tomto prípade relé zopne podľa režimu zvoleného pre daný detektor (5 voliteľných režimov: kopíruj s presahom, impulz, zmeň stav, vypni a blokuj) ► Poskytuje galvanicky aj bezpečnostne oddelené spínacie relé pre spínanie silových záťaží 230 V / 16 A. V systéme zaberá jednu pozíciu ► Predaj a montáž len preškoleným technikom s platným certifikátom Jablotronu.